25 Haziran 2014 Çarşamba

Burhaniye Tatili


Yılın yorgunluğu tatil ile giderilmekte ve tatilden sonra daha sağlıklı bir şekilde, dinlenmiş olarak hayata devam edilmektedir. Sağlı kişiler veya sağlık sorunları yaşayan kişiler yani herkesin ihtiyacı olan tatil için Türkiye’nin en güzel tatil beldelerinde tatil villaları hazırlanmakta ve misafirlere sunulmaktadır.

Tatil villaları emlak ve turizm şirketleri tarafından hazırlanmakta ve Akdeniz ve Ege bölgesinin en güzel konumlarında yer almaktadır. Balıkesir ili’nin şirin ilçesi Burhaniye de bulunan kiralık yazlık villalarda eşsiz bir tatil yaşanmaktadır. Dayalı döşeli olarak kiraya verilen villalar istenen süre kadar kiralanabilmektedir. Birkaç gün,  bir hafta, birkaç hafta, aylık veya uzun süreli olarak kiraya verilen villalar hakkında tüm bilgiler web sitesinde yer almaktadır.

Her aile ihtiyacına uygun villalar bulunmaktadır. İkiz villa, müstakil villa, site içinde villa gibi villa tipleri bulunmaktadır. Konumları açısından da denize sıfır, orman kıyısında, deniz manzaralı, tatil beldesi merkezinde, merkezden uzak, orman manzaralı, deniz ve orman manzaralı, kuşbakışı tatil beldesi manzaralı konumlarda Burhaniye kiralık villaları mevcuttur.

Çekirdek aile, mutaasıp aile, geniş aile, balayı çifti, arkadaş grupları ihtiyaçlarına uygun farklı yatak odası sayısına sahip, korunaklı villalar bulunmaktadır.

Varis hastaları doktorlarının önerilerine göre tatil yapmaktadır. Bilindiği gibi hava sıcaklığı, sıcak su varis hastalığını etkilemektedir. Bu nedenle kiralık villada kalan varis hastaları doktor tavsiyelerine göre, kontrollü bir şekilde güneşlenmektedir. Villa bahçesinde bulunan özel yüzme havuzuna girmekte veya Burhaniye plajlarında denize girmektedir. Havuz veya denizden çıktıktan sonra soğuk suyla duş almaktadırlar. Sağlıklı bir tatil yapmaktadırlar.

Burhaniye eşsiz bir doğaya sahiptir. Zengin bitki örtüsüne sahiptir. Varis hastaları binbir çeşit ağaçların arasında, bol oksijenli temiz havada düzenli yürüyüş yapmakta ve varisten korunmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder