11 Şubat 2015 Çarşamba

Dalyan Villa Tatili


Muğla İli Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Türkiye’nin cennet köşelerindendir. Şirin tatil beldesi Dalyan sıcak iklimi, eşsiz doğası, kültürel mirasları, pırıl pırıl deniziyle misafirlere harika bir tatil yaşatmaktadır. Dalyan dünyaca bilinen ve her yıl binlerce yabancı turistin tatil yaptığı bir beldedir. Dalyan’ı dünyada tanınmasını sağlayan İztuzu plajıdır. İztuzu plajı caretta caretta kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı plajdır. Plaj koruma altına alınmıştır.

Dalyan tatilinde yapılacak sayısız aktivite bulunmaktadır. Dalış ve su sporları, doğa yürüyüşü, tekne ile koy ve ada turları, kültürel turlar, foto safari, rafting aktivitelerden bazılarıdır. Dalyan’da misafirler hem eğlenmekte hem dinlenmektedir. Tatil beldesinde kafe, bar, disko, restoranlar bulunmaktadır. Misafirlerin alış veriş yaptığı Dalyan çarşısı, Dalyan sokakları misafirlerin keyifle dolaştığı yerlerdir. Dalyan’da antik kent harabeleri, kral mezarları, çamur banyoları, görülmeye değerdir.

Dalyan misafirleri otel, motel, pansiyon, Dalyan kiralık villa, Dalyan kiralık yazlık evlerde konaklamaktadır. Dalyan’da konaklama sıkıntısı yaşanmamaktadır. Kiralık yazlık villa misafirleri beş yıldızlı otel konforunda özgür bir tatil yaşamaktadır. Dalyan’ın en güzel konumlarında hazırlanan kiralık villalar emlak ve turizm şirketleri tarafından kiraya verilmektedir. Dayalı döşeli, temiz villaların rezervasyonu emlak ve turizm şirketleri ve şirketlerin internette yer alan web sayfalarından yapılmaktadır. Arkadaş grupları, mutaasıp aileler, balaypı çiftleri, çekirdek ailleler, geniş aileler için farklı özelliklerde villalar bulunmaktadır. Web sayfasında villaların bulunduğu konum, sezon fiyatları, sezon bilgileri, villa özellikleri, villaya ait içten ve dıştan çekilmiş fotoğraflar yer almaktadır. Misafirler seçmiş oldukları villanın rezervasyonunu hızlı ve pratik bir şekilde yapmakta ve tatil başladığında seçmiş oldukları villaya yerleşmektedirller.

Dalyan kiralık yazlık villa misafirleri istedikleri zaman şirin tatil beldesi Dalyan’da gezmekte, dolaşmakta, eğlenmekte, denize girmekte, istedikleri zaman kiralık yazlık villada dinlenmekte eğlenmektedir. Yazlık villa bahçelerinde özel havuz, güneşlenme terası, güneş şemsiyesi, barbekü, şezllonglar, oturma grupları yer almaktadır. Haftada birgün villla temizlik hizmeti, günde bir kez bahçe ve havuz bakım ve temizlik hizmeti verilmektedir. Rezervasyon sırasında belirtilen ücret dışında gaz, elektrik, su gibi giderler için ek bir ücret talep edilmemektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder